כניסה להורים 

נהלי הגן

שעת הגעה
הגן נפתח בשעה 07:30 ומסתיים בשעה 16:00. אנו מקפידות שהילדים יגיעו לגן מקסימום עד השעה 08:45 כדי שיהיה להם מספיק זמן להתאקלם וליצור אינטרקציה עם ילדים נוספים, לשחק בפינות הגן ולעבוד בשולחנות היצירה והמוטוריקה העדינה והגסה. בשעה 09:00 אנו מתיישבים לארוחת בוקר. ובשעה 10.00 אנו מתיישבים למפגש בוקר.
 ילד שמגיע אחרי שעה 9.00 אנו עוזרות לו להיפרד מהוריו ליד שער הכניסה כדי למנוע כמה שפחות הפרעה למהלך המפגש.
 
אני מבקשת מהורי הגן לקבוע בדיקות ותורים לרופא בשעות הבוקר המוקדמות כדי שיוכלו להגיע לגן מקסימום עד השעה 11:00. מעבר לשעה הזו אני לא מקבלת ילדים לגן. ילד שמגיע מעבר לשעה זו אינו מסוגל להתאקלם בהתאם וליצור אינטרקציה מספיקה עם חבריו.
 
בשעה 12:00 אנו יושבים לאכול ארוחת צהרים ולאחר מכן הולכים לישון. ילד שהגיע מאוחר לא תמיד מסוגל להשתלב בסדר היום. הגן הוא חלל אחד גדול ולכן כאשר ילד מאחר לא נרדם או בוכה הוא מפריע לכל חבריו להירדם.
 
הגן מסתיים בשעה 16:00 בדיוק. אני מבקשת מהורים שמעוניינים לקבל אינפורמציה על ילדם, להגיע כמה דקות קודם כדי שהצוות יוכל להתייחס אליכם ברוגע ולמסור אינפורמציה באופן מספק.
 
 צוות הגן  
צוות הגן כולל ארבע מטפלות. אני, דידי, נמצאת כל בוקר. במקביל אליי בשעות הבוקר עובדות ברוטציה המטפלות הנוספות בימים קבועים. (סה"כ שלושה אנשי צוות בבוקר)
 לאחר שהילדים ישנים והגן נקי, נעשית חפיפה מסודרת על כל ילד וילד כדי להעביר אינפורמציה בצורה יסודית ומסודרת.
 
צוות הצהרון מונה שלושה אנשי צוות. אם אחד מאנשי הצוות לא יכול להגיע לעבודה, אחת מבנות הצוות מחליפה אותה. 
 
קבלת שבת
בכל יום שישי אנו מקיימים קבלת שבת עם הילדים המלווה בשירים וברכות. יש לנו אמא ואבא שבת .
הילדים מנהלים את הטקס ומביאים את החומרים לאפיית החלות. וכיבוד קל, הורי הילדים מקבלים על כך הודעה מראש.
 
 
אתר זה הינו חלק מפורטל גני הילדים  אתר הגננת - חיפוש גן ילדים, פעוטון וצהרון בסביבת מגוריך. כל המידע על גני ילדים, להורים ולגננות .      הוסף למועדפים ושתפ/י את חבריך ב-